Baby Bag Baskılı Bebek Bakım Çantası

Baby bag baskılı bebek bakım çantası paraşut soft malzemeden üretilmiştir. İçerisinde astarlı tek gözü bulunan, elde ve omuzda kullanılabilen ürünümüz, logo ayrıntısı ile süslenmiştir. Baby bag baskılı bebek bakım çantası günlük kullanıma uygun olarak tasarlanmış olup bir çok farklı kombininiz ile rahatça kullanabileceğiniz bir üründür.
Ebatlar:
En: 57 Cm
Boy: 35 Cm
Genişlik: 25 Cm

Bagmori'den satın almak istediğiniz ürünleri sizlere dilediğiniz şekilde ödeme imkanı sunuyoruz.

Kredi Kartı ile Ödeme

Bagmori'den verdiğiniz siparişlerin ödemelerini kredi kartı ile online olarak yapabilirsiniz. Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf, Advantage ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Sizlere daha güvenli ödeme imkanı sunabilmek için tüm kredi kartı işlemleriniz PCI DSS sertifikalı ödeme sayfası, 150'den fazla gelişmiş güvenlik (fraud) filtresi ve 7/24 çalışan uzman sahtecilik önleme ekibimizle korunmaktadır.

Kredi Kartı Logo
Banka Kartı ile Ödeme

Bagmori'den verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır.

Havale / EFT ile Ödeme

Dilerseniz Havale/EFT yaparak ödemenizi yapabilirsiniz. Sipariş onayından sonra oluşacak sipariş numaranızı havale/EFT’nin açıklama bölümüne eklemeyi unutmayın! Banka hesap bilgilerimizi aşağıda bulabilirsiniz:

Kapıda Ödeme

Dilerseniz vereceğiniz siparişlerinizde kapıda nakit ve/veya kredi kartı ile ödeme seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Kapıda ödeme ücret komisyonu ödeme tutarınıza eklenecektir.

Shop now

You can use this element to add a quote, content...