Bagmori olarak sektörde edindiğimiz deneyimlerden yola çıkarak güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı ürünleri genç ve dinamik, hayatın değişen koşullarına hızlı adapte olabilen müşterilerimizle buluşturmak üzere yola çıktık.

En önemli faktörün müşteri memnuniyeti olduğunun farkındayız. Bu sebeple ürünleri doğru tanımlayan fotoğraf ve bilgilerle, ekranda görüp beğendikleri ürünleri müşterilerimize 24 saat kargo hızıyla ulaştırıyoruz.

Her gün gelişen ve hızla değişen hayat koşulları doğrultusunda ihtiyaç duyulan ve hayatlarımızı kolaylaştıran çantalar da hızla değişebiliyor. Yüksek kalite ve uygun fiyatla ulaşılabilen çantalarla müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Güncellenen farklı model ve işlevlerdeki çantaları müşterilerimize en hızlı ve güvenilir şekilde ulaştırarak giderek artan bir müşteri memnuniyetiyle ilerlemekteyiz.

Gelişmeye açık ve sürekli olarak yenilenerek, sektörde güçlenmeyi hedefliyoruz. Bagmori.com yanısıra Trendyol, Hepsiburada, Amazon, LC Waikiki, PTTAvm, FLO, Morhipo,  Modanisa, N11, Çiçeksepeti ve Vidyodan butiklerimizden ürünlerimize ulaşabileceğinizi bilmenizi isteriz.

Şimdi hayalinizdeki çantaya ulaşmak sizin için bir tık uzakta!

Saygılarımızla,

Bagmori Ekibi